Par mums

Smart Security

Mēs esam starptautiskā koncerna Ruptela oficiālais sadarbības partneris, kura galvenais nodarbošanās veids ir transportlīdzekļu vadības nozares produktu izstrāde un ražošana. Mēs palīdzam izstrādāt programmatūru un aprīkojumu, lai nodrošinātu mūsu klientus ar pilnīgiem integrētiem tehniskiem risinājumiem. Mūsu risinājumi paredzēti transportlīdzekļa parametru nepārtrauktai kontrolei reālā laika režīmā un tā izmantošanas iespējamai optimizācijai.

Atkarībā no jūsu vajadzībām, pieprasījuma un atrašanās vietas, kā arī Jūsu tirgus mentalitātes, mēs ieteiksim vajadzīgo GPS produktu, izmantojot mūsu starptautisko pieredzi, kas uzkrāta 116 pasaules valstīs. Jūs variet izmantot mūsu telemātikas profesionāļu izstrādātos projektus, kā sava uzņēmuma konkurētspējas priekšrocību. Mēs esam ieinteresēti uzturēt ilgtermiņa partnerattiecības, kuras tiek celtas uz uzticības, sadarbības un atbildības pamata.

Mūsu tehnoloģijas ir izstrādātas, lai palīdzētu Jūsu biznesam augt, līdz ar to, par labāko apbalvojumu mēs uzskatām savu klientu apmierinātību. Mēs meklējam tehniski un komerciāli labākos risinājumus.